Prezentácia produktov v predajni „Úlovok“

Prezentácia produktov v predajni „Úlovok“

Dňa 8.2.2020 sa v priestoroch predajne „Úlovok“ uskutočnila beseda pre rybárov s dvomi poprednými slovenskými rybármi. Boli to:
Mário Juhos
Andrej Kochan (Pirko).
Mário Juhos vo svojom príhovore porozprával príbehy z rybačky na člne – poukázal na krásu tejto rybačky, ale aj nástrahy s ňou spojené.
Hlavnou témou stretnutia bola prezentácia produktov Andreja Kochana – Boilies a ďalších výrobkov najvyššej kvality. Ako z garážovej firmy vznikla prevádzka na rôzne produkty pre rybárov. „Keď vznikla myšlienka založiť PBS, bol môj cieľ jasný. Zostaviť kompletný program pre rybárov, ktorí sa zameriavajú na športový rybolov, chcú chytať kapitálne kapry, ale aj niečo, čo prospeje vývoju a výžive rýb. Nebolo to jednoduché, ale za pomoci môjho tímu sa nám počas jednej sezóny podarilo otestovať niekoľko zmesí a kombinácie príchutí. Veľké množstvo trofejných kaprov a mnoho spokojných lovcov bol signál na to, aby som svoje Boilies a ďalšie produkty najvyššej kvality v priaznivých cenách mohol uviesť oficiálne na trh. Prajem veľa krásnych chvíľ pri love.“ Andrej Kochan
Túto peknú akciu zastrešovala predajňa „Úlovok“. Pre prítomných bolo pripravené občerstvenie. Prednášky sa zúčastnili aj rybári od Rimavskej soboty, Lučenca, Banskej Bystrice a širokého nášho regiónu. Môže nás tešiť, že predajňa Úlovok bude jedna z desiatich predajní, kde sa budú dať zakúpiť produkty PirkoBaits.

Fotky z prezentácie si môžete pozrieť TU